Společnost DNS dosáhla statusu GOLD u výrobce Micro Focus

Domů >> Aktuality >> Společnost DNS dosáhla statusu GOLD u výrobce Micro Focus

Společnost DNS dosáhla statusu GOLD na českém a slovenském trhu

 DNS a.s., jeden z nejvýznamnějších IT distributorů s přidanou hodnotou na českém a slovenském trhu, oznámil dosažení statusu „GOLD“ distributora společnosti Micro Focus na českém a slovenském trhu.

Pavel Klimuškin, generální ředitel společnosti DNS k tomuto dodává: „Když jsme před rokem uzavírali distribuční kontrakt se společností Micro Focus, deklarovali jsme naši ambici stát se jejím klíčovým distributorem. Jsem rád, že se nám tuto ambici daří naplňovat a že se DNS stává preferovaným partnerem nejen pro Micro Focus, ale i pro implementační partnery, kterým poskytuje potřebnou podporu.“

V nadcházejícím období chce DNS nejen potvrdit tento status, ale zároveň také rozšířit svoji přidanou hodnotu pro další zajímavé produkty z rodiny Micro Focus. „Plánujeme se nyní zaměřit na rozvoj partnerské sítě a rozšíření našich služeb, jež poskytujeme. Chceme být schopni nabídnout odborné služby v rámci celého životního cyklu projektu, což vnímáme jako důležitý milník na cestě stát se preferovaným distributorem na českém a slovenském trhu,“ říká Robert Dastych, Team Leader SW.
 

Dokumenty: