Představujeme divizi Strategického rozvoje

Domů >> Aktuality >> Představujeme divizi Strategického rozvoje

Hlavní myšlenkou, která předcházela zrodu divize Strategického rozvoje, bylo připravit prostor – tým lidí, kteří se jednak budou věnovat menším značkám z portfolia DNS a dále budou rozvíjet partnerský kanál. 

Divize se nestará jen o menší značky, které nenašly v tradiční divizní struktuře DNS své místo. Hledá také příležitosti na trhu či zajímavé technologie a představuje je stávajícím i novým obchodním partnerům. 

Mezi značky, které má divize na starost patří Commvault, SUSE, Micro Focus a nově také Veritas a Lenovo NetApp. Jednáme ale například i s hardwarovou firmou Infinidat a v hledáčku máme další výrobce. Chceme vytvořit mix produktů, který doplní tradiční nabídku DNS a bude reflektovat vývoj požadavků a potřeb obchodních partnerů a jejich zákazníků. Portfolio je určeno nejen pro enterprise segment, ale i pro SMB/mid-market trh. Cílem není kvantita značek a řešení, ale najít ty, které chytře doplní stávající portfolio a mají tržní potenciál. 

V divizi pracuje osm DNSáků pod vedením manažera divize Davida Hofmana. Část kolegů se věnuje HW portfoliu, část SW portfoliu a další tým má na starost rozvoj partnerského kanálu.

 

Více o fungování a plánech nové divize se dočtete v našem časopise Crtl+DNS.

 

Těšíme se na spolupráci!

 

Kontakty na divizi naleznete v sekci www.dns.cz/kontakty.