DNS se stává distributorem softwarových řešení Micro Focus

Domů >> Aktuality >> DNS se stává distributorem softwarových řešení Micro Focus

DNS a.s., jeden z nejvýznamnějších distributorů s přidanou hodnotou na českém a slovenském trhu, oznámil podepsání kompletní distribuční smlouvy se softwarovou společností Micro Focus.

Micro Focus plánuje významně posílit svoji pozici na českém a slovenském trhu, a to prostřednictvím distribučně partnerského modelu. Distribuční kontrakt mezi Micro Focus a DNS představuje vzájemně výhodnou spolupráci postavenou na spojení globálně úspěšných softwarových řešení s jedním z lokálně nejlepších distribučně partnerských ekosystémů a představuje tak ideální kombinaci pro společný obchodní úspěch. 

Pavel Klimuškin, výkonný ředitel společnosti DNS k této nové spolupráci říká: „Micro Focus stoprocentně zapadá do strategie DNS, která chce být klíčovým hráčem na poli komplexních dodávek IT infrastruktury. Dnešní IT se stává čím dál tím více hybridním a jsme přesvědčeni, že právě řešení od Micro Focusu pomohou našim partnerům doplnit jejich dodávky o efektivní softwarové řešení pro management hybridních IT prostředí.“

Neskromnou ambicí DNS je ve střednědobém až dlouhodobém horizontu nabídnout svým partnerům kompletní VAD podporu pokrývající celé Micro Focus portfolio. V krátkodobém horizontu se potom DNS zaměří na podporu především v oblastech IT Operations Management a Security, na které chce postupně nabalovat další řešení. Cílem DNS je především nadále rozvíjet partnerskou sít, zvyšovat povědomí o Micro Focus produktech a zároveň poskytovat kvalitní služby v rámci celého životního cyklu IT projektů tak, jak jsou naši partneři zvyklí. Jednoduše řečeno, DNS se chce stát preferovaným distributorem Micro Focus řešení pro český a slovenský trh.


O společnosti Micro Focus
Micro Focus je přední celosvětový výrobce softwaru, který nabízí ucelené portfolio enterprise software. Svými produkty umožňuje zákazníkům propojit stávající a nové technologie, zvýšit bezpečnost IT prostředí nebo zpracovávat, třídit a vyhodnocovat velké objemy dat. Softwary Micro Focusu také poskytují komplexní řešení pro mainframy, mobilitu i cloud a umožňují zákazníkům rychleji a bezpečněji realizovat potřebné inovace na jejich cestě k digitální transformaci.
 

Dokumenty: 
PřílohaVelikost
PDF icon 190603_dns_distributorem_micro_focus.pdf287.9 KB