Cesta: Kalendář akcí / Videxio workshop Praha


Videxio workshop Praha

Termín27.11.2018
MístoDNS a.s., Na Strži 65/1702, Praha 4
Kontaktpkarasek@dns.cz

Vážení obchodní partneři,

máte mezi svými zákazníky firmy, které mají více poboček po republice, sesterské společnosti, nebo partnerské firmy a řeší nutnost častého cestování za účelem porad, schůzek? Nebo pracují zaměstnanci vašeho zákazníka často z domova, cestují často?

Pozvěte je na náš workshop, kde Vám představíme službu CloudFera od DNS!

Jedná se o cloudovou službu pro videokonferenční komunikaci. Je to ucelené řešení, které umožnuje audio-video komunikaci uživatelů běžnými stávajícími prostředky ve vysoké kvalitě a hlavně s vysokou úrovní zabezpečení, které je pro podnikové řešení tak důležité.

 Předejte prosím pozvání na dvouhodinový workshop, živou prezentaci a následný společný oběd svým zákazníkům. Vytvořme společně novou obchodní příležitost.

Těšíme se na Vás a Vaše zákazníky!

Tým DNS

 

Registrace

*
*
Společnost:  * 
*
 *
 

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby pro propagaci a prezentaci akce.


DNS E-news

Aktuality

Check Point odhalil zranitelnost v platformě populárních dronů DJI

08.11.2018

Útočníci potenciálně mohli získat přístup k uživatelským účtům prostřednictvím zranitelnosti v procesu identifikace uživatele v rámci fóra DJI.

Nové modely HPE serverů desáté generace

08.11.2018

HPE tento měsíc uvedlo na trh dva nové modely desáté generace serverové řady ProLiant.