Cesta: Kalendář akcí / Storage divize - Paddleboardy vol.4


Storage divize - Paddleboardy vol.4

Termín10.07.2018
MístoKAYAK BEACH BAR, Náplavka, Praha 2
Počet dní1
Kontaktbsustikova@dns.cz
Kapacita8

Zveme Vás na příjemnou snídani u vody spojenou s vyjížďkou na paddleboardech s divizí Storage

Setkání se bude konat dne 10.7.2018 od 8:30 do 11:00 na Náplavce, pod železničním mostem, Praha 2.
Parkování v ulici Vnislavova na parkovací hodiny.

Snídaně bude spojena s krátkou prezentací divize Storage, kde se dozvíte více o jejím fungování a případné novinky. Po vydatné snídani se už můžete těšit na společnou vyjížďku na paddleboardech.

8:30 – 9:30 Snídaně 
9:30 – 11:00 Vyjížďka na paddleboardech

Registrujte se, prosím, níže prostřednictvím formuláře.

P.S.: Pokud se Vám nepodaří zaregistrovat na toto setkání, nevěšte hlavu. Jedná se o pravidelnou akci, takže budete mít určitě příležitost se s námi setkat.

Registrace

*
*
Společnost:  * 
*
 *
 

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby pro propagaci a prezentaci akce.

 

 


DNS E-news

Aktuality

Právě teď převeď maintenance a vyhraj lístky do kina

14.06.2018

Právě teď objednejte svá prodloužení maintenance či servisní smlouvy u nás a získejte poukaz na 2D či 3D film! Platí pro výrobce SUSE, Hitachi, Fujitsu.

IBM představila nejvýkonnější počítač světa.

12.06.2018

Americká společnost International Business Machines (IBM) má nejvýkonnější superpočítač na světě. V pátek představila zařízení o více než dvojnásobné kapacitě dosavadního lídra, čínského Sunway TaihuLight. Do pozice světové jedničky se tak IBM vrací po více než pěti letech