Cesta: Kalendář akcí / Ochrana dat a jejich obnova po havárii (HPE + Fortinet)


Ochrana dat a jejich obnova po havárii (HPE + Fortinet)

Termín21.03.2018
MístoDNS a.s., Na Strži 65/1702, Praha 4
Počet dní1
Kontaktllojkova@dns.cz
Kapacita15

Vážení obchodní partneři,

zveme vás na seminář zaměřený na ochranu dat a jejich rychlou obnovu po havárii, který si pro vás připravila divize HPE ve spolupráci s divizí Infrastruktura. 

Recovery Manager Central vám představí Ivan Málek z divize HPE a nástroj na obnovu dat Fortinet Security Fabric Vojtěch Krak z divize Infrastruktura.


PROGRAM

09:00 - 09:15    Registrace, snídaně
09:15 - 10:00    Recovery Manager Central architektura
10:00 - 10:15    Přestávka
10:15 - 10:45    Ukázka ochrany a obnovy dat
10:45 - 11:30    Fortinet Security Fabric
11:30 - 11:45    Dotazy
Účastníci, kteří mají platnou certifikaci a jejichž firma je specialista v oblasti storage, obdrží 10 knowledge credits.


Recovery Manager Central umožnuje ochránit vaše data z diskového pole 3PAR StoreServ a StoreVirtual VSA. Kombinací deduplikačního řešení HPE StoreOnce a snapshot funkce diskového systému 3PAR StoreServ nabízíme řešení, které je schopné zajistit rychlou lokální nebo vzdálenou zálohu. Data lze s minimálním zatížením WAN linek replikovat do vzdálené záložní lokality nebo do Microsoft Azure pro případ havárie. 

Fortinet Security Fabric poskytuje širokou viditelnost a ochranu všem síťovým segmentům, zařízením ať již virtuálním, v cloudu nebo fyzických. Pomocí nástroje Fortinet Security Fabric mohou zákazníci automaticky synchronizovat bezpečnostní prostředky s cílem prosazovat zásady, analyzovat a koordinovat automatizované reakce na hrozby zjištěné kdekoli v síti. Mohou také snadno spravovat všechna jejich různá bezpečnostní řešení a produkty prostřednictvím jedné konzoly.

 

Registrovat se může přes formulář níže.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Registrace

*
*
Společnost:  * 
*
 *
 

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby pro propagaci a prezentaci akce.


DNS E-news

Aktuality

Organizace stále čelí útokům škodlivých kódů těžících kryptoměny, varuje Check Point

22.03.2018

Check Point, přední světový poskytovatel kyberbezpečnostních řešení, zveřejnil nejnovější Celosvětový index dopadu hrozeb, podle kterého v únoru malware těžící kryptoměny ovlivnil 42 procent organizací po celém světě.