Cesta: Kalendář akcí / Dell EMC 14G PowerEdge Modular Server – VRTX, M1000e


Dell EMC 14G PowerEdge Modular Server – VRTX, M1000e

Termín06.03.2018
MístoDNS a.s., Na Strži 65/1702, Praha 4
Počet dní1
LektorVladimír Havelka, vhavelka@dns.cz
Kapacita15

Znáte a běžně používáte rackové servery ve svých projektech, ale někdy by se Vám hodilo i jiné řešení? Nebo víte, že existují i jiná řešení, ale nejste si jisti, jaké přinášejí výhody a případně omezení?

Chcete-li se seznámit s alternativními možnostmi řešení Dell EMC serverů PowerEdge, navštivte náš první z řady workshopů zaměřených na modulární serverová řešení. Na tomto workshopu si představíme osvědčené řešení PowerEdge VRTX, tzv.datové centrum na kolečkách, určené především pro menší instalace, ROBO, SMB s možností provozu mimo datacentrum, např.přímo v prostorách kanceláře. A dále velké řešení PowerEdge M1000e, určené naopak do větších projektů a datových center, kde potřebujeme plnou redundanci a zároveň integrované řešení.

AGENDA

  • PowerEdge VRTX
  1. Design
  2. Použité technologie (PCIe switche, integr.Storage, Networking, Management)
  3. Use-case, Best-Practice
  • PowerEdge M1000e
  1. Design
  2. Použité technologie (Networking, Management)
  3. Use-case, Best-Practice
  • Konfigurace v Online Solution Configurator – best practice

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

9:00 - 14:00

Školením Vás budou provázet Vladimír Havelka, Jindřich Vachata a Zbyněk Houska (DNS). Školení je určené pro technické – presale konzultanty s minimálně základní znalostí serverových technologií.

Registrace

*
*
Společnost:  * 
*
 *
 

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby pro propagaci a prezentaci akce.


DNS E-news

Aktuality

Základ pro stavbu moderní infrastruktury s HPE

18.10.2018

HPE uvedlo na trh iSCSI SAN switche StoreFabric M-series, které poskytují ideální základ pro stavbu moderní infrastruktury a umožňují použití datových úložišť nové generace.

Nadílka divize HPE

16.10.2018

Pro naše obchodní partnery jsme připravili malé překvapení. Sledujte naše bannery.