Cesta: Kalendář akcí / Dell EMC 14G PowerEdge Modular Server – FX2, C6420


Dell EMC 14G PowerEdge Modular Server – FX2, C6420

Termín03.04.2018
MístoDNS a.s., Na Strži 65/1702, Praha 4
Počet dní1
LektorVladimír Havelka, vhavelka@dns.cz
Kapacita15

Znáte a běžně používáte rackové servery ve svých projektech, ale někdy by se hodilo i jiné řešení? Nebo víte, že existují i jiná řešení, ale nejste si jisti, jaké přinášejí výhody a případně omezení?

Chcete-li se seznámit s alternativními možnostmi řešení Dell EMC serverů PowerEdge, navštivte náš již druhý workshop zaměřených na modulární serverová řešení. Na tomto workshopu si představíme osvědčené řešení PowerEdge FX2, modulární konvergované řešení určené pro střední a větší instalace do datových center vyhovující snad všem typům workloadů, které znáte. A dále řešení PowerEdge C64x0, určené také do datových center, kde potřebujeme zachovat vysokou densitu výkonu na RU (Rack Unit), ale naopak ponechat nezávislost jednotlivých serverů. Využitelné zejména pro HPC a virtualizovaná řešení.

AGENDA

  • PowerEdge FX2
  1. Design
  2. Použité technologie (PCIe switche, Storage node, Networking, Management)
  3. Use-case, Best-Practice
  • PowerEdge C6420
  1. Design
  2. Použité technologie (CPU Fabric, Omnipath Networking)
  3. Omnipath Networking switche
  4. Use-case, Best-Practice
  • Konfigurace v Online Solution Configurator – best practice

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

9:00 - 14:00

Školením Vás budou provázet Vladimír Havelka, Jindřich Vachata a Zbyněk Houska (DNS). Školení je určené pro technické – presale konzultanty s minimálně základní znalostí serverových technologií.

Registrovat se můžete přes níže uvedený formulář.

Registrace

*
*
Společnost:  * 
*
 *
 

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby pro propagaci a prezentaci akce.


DNS E-news

Aktuality

Základ pro stavbu moderní infrastruktury s HPE

18.10.2018

HPE uvedlo na trh iSCSI SAN switche StoreFabric M-series, které poskytují ideální základ pro stavbu moderní infrastruktury a umožňují použití datových úložišť nové generace.

Nadílka divize HPE

16.10.2018

Pro naše obchodní partnery jsme připravili malé překvapení. Sledujte naše bannery.