Cesta: Kalendář akcí / Commvault Workshop 2 změny v licenování


Commvault Workshop 2 změny v licenování

Termín21.11.2017
MístoDNS a.s., Na Strži 65/1702, Praha 4
Počet dní1
Kontakt156
Kapacita20

Vážený obchodní partnere,

dovolujeme si Vás pozvat na worskhop, jehož cílem bude Vás seznámit s aktuálně dvěma nejžhavějšími novinkami společnosti Commvault.

První novinkou je, že od 1.1.2018 dojde ke změně licencování, která se dotkne především nových zákazníkům. Commvault chce namapovat způsob licencování na své strategické záměry s cílem je zjednodušit a unifikovat svůj licenční model. 

Druhou novinkou je představení Commvault HyperScale™ Appliance a HyperScale™ Software. HyperScale™ Software představuje přelomové řešení ochrany dat postavené na platformě Commvault. Software umožňuje koncipovat zálohovací systém jako stack serverů, z nichž každý poskytuje jak funkce media serveru, tak funkce datového úložiště. Pro ukládání záložních dat jsou využívány lokální disky všech serverů stacku sdružené do softwarově definovaného storage poolu. Tato architektura významně zjednodušuje správu, přináší prakticky neomezenou lineární škálovatelnost řešení a významné snížení TCO oproti tradiční koncepci infrastruktury zálohovacího systému.


HyperScale™ Appliance pak přináší HyperScale™ řešení distribuované formou předkonfigurované appliance, kterou  lze nasadit do produkčního provozu v řádu minut.  K výše zmíněným výhodám HyperScale™ Software přidává appliance také výhody jednotné distribuce hardware&software včetně maintenance, kterou zajišťuje  společnost Commvault.

PROGRAM:

09.00 – 09.30: Registrace

09.30 – 10.30: Změny v licencování

10.30 – 11.00: Cofee break

11.00 – 12:00: HyperScale™ Appliance a HyperScale™ Software

12.00 – 12.30: Dotazy, diskuze

12.30 – 14.00: Oběd, neformální diskuze

Registrace

*
*
Společnost:  * 
*
 *
 

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby pro propagaci a prezentaci akce.

 

Pro více informací se můžete obrátit na: llojkova@dns.cz

Děkujeme za registraci a těšíme se na Vaši účast!

Commvault a DNS

 


DNS E-news

Aktuality

DNS Marketplace se rozšiřuje o projektové řízení Advanta

19.09.2018

Přinášíme novou verzi projektového řízení pro komplexní řízení projektů od financování až přes přehledné struktury pro management. Nabízíme partnerské řešení pro spolupráci nad projekty.

Přehledový webinář o novinkách v Data Protectoru verze 10.10

17.09.2018

V rámci Data Protectoru verze 10.10 uvádí Micro Focus dvě nové edice: Data Protector Express, který je určený pro virtuální prostředí a Data Protector Premium, který je určený pro fyzické, virtuální i cloud prostředí.