Cesta: Kalendář akcí / Commvault Workshop 2 změny v licenování


Commvault Workshop 2 změny v licenování

Termín21.11.2017
MístoDNS a.s., Na Strži 65/1702, Praha 4
Počet dní1
Kontakt156
Kapacita20

Vážený obchodní partnere,

dovolujeme si Vás pozvat na worskhop, jehož cílem bude Vás seznámit s aktuálně dvěma nejžhavějšími novinkami společnosti Commvault.

První novinkou je, že od 1.1.2018 dojde ke změně licencování, která se dotkne především nových zákazníkům. Commvault chce namapovat způsob licencování na své strategické záměry s cílem je zjednodušit a unifikovat svůj licenční model. 

Druhou novinkou je představení Commvault HyperScale™ Appliance a HyperScale™ Software. HyperScale™ Software představuje přelomové řešení ochrany dat postavené na platformě Commvault. Software umožňuje koncipovat zálohovací systém jako stack serverů, z nichž každý poskytuje jak funkce media serveru, tak funkce datového úložiště. Pro ukládání záložních dat jsou využívány lokální disky všech serverů stacku sdružené do softwarově definovaného storage poolu. Tato architektura významně zjednodušuje správu, přináší prakticky neomezenou lineární škálovatelnost řešení a významné snížení TCO oproti tradiční koncepci infrastruktury zálohovacího systému.


HyperScale™ Appliance pak přináší HyperScale™ řešení distribuované formou předkonfigurované appliance, kterou  lze nasadit do produkčního provozu v řádu minut.  K výše zmíněným výhodám HyperScale™ Software přidává appliance také výhody jednotné distribuce hardware&software včetně maintenance, kterou zajišťuje  společnost Commvault.

PROGRAM:

09.00 – 09.30: Registrace

09.30 – 10.30: Změny v licencování

10.30 – 11.00: Cofee break

11.00 – 12:00: HyperScale™ Appliance a HyperScale™ Software

12.00 – 12.30: Dotazy, diskuze

12.30 – 14.00: Oběd, neformální diskuze

Registrace

*
*
Společnost:  * 
*
 *
 

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby pro propagaci a prezentaci akce.

 

Pro více informací se můžete obrátit na: llojkova@dns.cz

Děkujeme za registraci a těšíme se na Vaši účast!

Commvault a DNS

 


DNS E-news

Aktuality

Právě teď převeď maintenance a vyhraj lístky do kina

14.06.2018

Právě teď objednejte svá prodloužení maintenance či servisní smlouvy u nás a získejte poukaz na 2D či 3D film! Platí pro výrobce SUSE, Hitachi, Fujitsu.

IBM představila nejvýkonnější počítač světa.

12.06.2018

Americká společnost International Business Machines (IBM) má nejvýkonnější superpočítač na světě. V pátek představila zařízení o více než dvojnásobné kapacitě dosavadního lídra, čínského Sunway TaihuLight. Do pozice světové jedničky se tak IBM vrací po více než pěti letech