Cesta: Aktuality / Využijte promoakce na nákup software


PROMOAKCE NA NÁKUP SOFTWARE

Pro více informací o aktuálních promo nabídkách na nákup softwaru u společnosti DNS a cenovou kalkulaci kontaktujte, prosím, Kristýnu Miškovskou, 724 222 150, kmiskovska@dns.cz.

Microsoft

  1. Využijte 15% slevu na multilicenční Upgrade Windows 8.1 Pro do 31.12.2014. Nabídka se vztahuje na licence zakoupené v programu Open pro komerční i government zákazníky.
  2. Prodejte ještě letos Windows Server 2012R2 + 20 CALů a získejte tak školení + MCP voucher zdarma! Voucher můžete využít přímo v našem testovacím centru Prometric.
  3. Nabídnětě vývojářům nové Visual Studio včetně MSDN do konce roku se slevou 15 % na Visual Studio Professional with MSDN (neplatí pro OV), 20 % na Visual Studio Premium with MSDN nebo 25 % na Visual Studio Ultimate with MSDN. 

Veeam

  1. Váhá-li zákazník s nákupem Veeam Backup&Replication nebo Veeam Backup Management Suite (nově Veeam Availability Suite), podpořte jeho rozhodnutí nabídkou na bezplatný upgrade na verzi 8 při nákupu Veeam Backup & Replication Enterprise/Enterprise PLUS do konce roku 2014. Zároveň se tak zákazník vyhne plánovanému zdražení těchto produktů od 1.1.2015 (5 % v případě edice Enterprise Plus, 10 % edice Enterprise).

VMware

  1. Ušetřete 25 % při upgradu vSphere na vSphere with Operations Management http://www.vmware.com/files/cz/pdf/VMware-vSOM-Upgrade-Flyer-WEB.pdf
  2. Upgrade VMware Horizon View Standard na Advanced nebo Enterpise se 40% slevou http://www.vmware.com/promotions/2014-view-upgrade-promo

  


DNS E-news