Cesta: Aktuality / Social Connections již za necelý měsíc


Konference se věnuje novým trendům ve vnitropodnikové komunikaci a spolupráci (social business, enterprise social networks) v podání IBM a zejména pak výměně zkušeností a novinek týkajících se platformy IBM Connections.            

Jedná se o velice unikátní mezinárodní akci, kterou pořádají nadšenci pro IBM Connections z řad zákazníků, konzultantů a obchodních partnerů, a která letos proběhne již po šesté. Jsem velice rád, že se nám podařilo pomoci přivézt letos tuto konferenci do Prahy a tak ji učinit přístupnější českému publiku. Konference bude navíc poprvé dvoudenní a její obsah bude organizován do tří tematických částí:

 • Management (strategie, adopce…)
 • Technická témata (administrace, vývoj, přizpůsobení produktu…)
 • Případové studie

Na konferenci vystoupí řada mezinárodně uznávaných řečníků z celého světa, například:

 • Luis Benitez, projektový manažer IBM Connections (IBM, USA)
 • Stuart McIntyre, social business strategist (Social365, UK)
 • Brian O´Nell, social business & collaboration specialist (Gore, USA)
 • Luis Suarez, známý bojovník za život bez emailu (Španělsko)
 • Simon Vaughan, social collaboration consultant (UK)
 • Adam Brown, gamification expert (ISW, Austrálie)
 • Adam Hamilton, social business adoption consultant (IBM, UK)

… a mnoho dalších. Ještě více mne těší fakt, že na konferenci vystoupí i mnoho kolegů z České republiky z IBM, Whitesoft, Actis, oXy Online, MAP Systems, VŠE i já za DNS, která je jedním ze sponzorů akce. Obsah konference tak bude velmi relevantní i pro české publikum. Podívejte se sami: 

 1. Program konference je kompletní
  Publikovali jsme plný program konference. Organizační tým dostal spoustu skvělých abstraktů, takže jsme se rozhodli přidat ještě jednu místnost navíc a máme tedy přes čtyřicet přednášek v rámci dvoudenního programu. Program je k dispozici na webu konference a to i pro mobilní zařízení.
 2. Program v češtině
  Kromě programu konference v angličtině jsme připravili i rozšiřující  program v češtině pro české a slovenské účastníky. Jedná se o pondělní dopolední  JumpStart, jehož cílem je přiblížit hezky česky myšlenky social business i samotný produkt IBM Connections lidem, kteří se s touto oblastí teprve seznamují. A dále díky tomu, že DNS a.s. je Gold sponzorem konference, jsme mohli zařídit po oba dva dny plné tlumočení programu v kongresovém sále do češtiny. Nepokryjeme sice všechny přednášky, ale hlavní program ano.
 3. Workshop s Luisem Suarezem
  Řada účastníků cestuje z daleka (máme lidi z USA, Ruska, Indie, Malajsie, Austrálie…) a abychom pro vás nabídli maximální užitek, bude konferenci doprovázet celodenní workshop s Lusem Suarezem, kterého jste mohli vloni potkat v Praze nebo vidět na ČT v pořadu Hydepark. Luis je známý propagátor života bez emailu a odborník na adopci social business. Jeho středeční workshop bude na téma ‘From Adoption to Adaptation, From Enablement into Engagement’. Workshop je na rozdíl od konference placený – viz registrace.

Další podrobnosti průběžně doplňujeme na webu konference:

S pozdravem,
Social Connections VI team 


DNS E-news