Cesta: Aktuality / Řešení společnosti INVEA-TECH FlowMon se představuje ve verzi 7.0


Řešení společnosti INVEA-TECH FlowMon se představuje ve verzi 7.0

Společnosti INVEA-TECH informuje o oficiálním vydání řešení FlowMon ve verzi 7.0 a o uvolnění zcela nového pluginu FlowMon APM (monitorování výkonu aplikací).

K nejvýznamnějším novinkám, které přináší FlowMon verze 7.0 patří Network Performance Monitoring - NPM, který slouží pro kontinuální monitorování výkonových parametrů sítě (zpoždění sítě/serveru, jitter) a tedy snadnější identifikaci problémů s výkonností datové sítě jako takové. Řešení FlowMon bylo rovněž rozšířeno o monitorování VoIP provozu s možností analyzovat detailní parametry jednotlivých hovorů či detekovat v rámci FlowMon ADS anomálie ve VoIP provozu, typicky útoky na telefonní ústředny. Detaily o dalších novinkách FlowMon 7.0 naleznete v tiskové zprávě  či přehledovém dokumentu. Neváhejte řešení FlowMon v nové verzi co nejdříve vyzkoušet – je již dostupné v rámci aktualizací stávajícím uživatelům i k prodeji novým zákazníkům.

Pokud jsou Vaše aplikace opravdu kritické (podnikové systémy, on-line aplikace pro zákazníky jako je např. internetové bankovnictví nebo e-shopy), je právě pro Vás určen plugin FlowMon APM, který rozšiřuje řešení o zcela novou funkcionalitu a to Application Performance Monitoring, která přináší přesné a detailní informace o tom, jak daná aplikace funguje každému jednotlivému uživateli, jak dlouho trvá zpracování jednotlivých transakcí, jak velké je zpoždění na síťové vrstvě, kolik uživatelů s aplikací pracuje, kdy je aplikace nejvíce zatížená a mnohé další detaily. Dozvíte se tak o problémech v aplikaci nebo jejích částech dříve, než Vás s nimi konfrontují uživatelé. Společnosti INVEA-TECH Vám nabízí tento plugin pro otestování na Vaší FlowMon sondě zdarma. Do konce roku 2014 si můžete FlowMon APM pořídit se slevou 15%. Více podrobnějších informací o FlowMon APM naleznete ve stručné prezentaci. FlowMon APM je dostupný pro všechny aplikace založené na protokolu HTTP nebo HTTPS.

Dalším novým pluginem, sloužícím pro zefektivnění troubleshootingu ve správě datové sítě a řešení problémů IT infrastruktury, je FlowMon Traffic Recorder. Tento plugin přináší možnost kompletního záznamu datové komunikace na síti vč. vysokorychlostních sítí s možností jeho další analýzy v nástroji jako je např. Wireshark či nástrojích pro forenzní analýzu. Produktový list je dostupný na našich webových stránkách.


DNS E-news