Cesta: Aktuality / Představujeme tým konzultantů!


Představujeme tým konzultantů DNS

V DNS víme, že každý projekt je jedinečný, a proto zasluhuje velkou pozornost. Je důležité věnovat velkou péči každé jeho fázi – počáteční analýze na straně zákazníka, návrhu technického řešení a cenové kalkulaci, samotné implementaci a poprodejní podpoře, která spočívá třeba ve vyškolení či certifikaci odborného personálu na straně zákazníka. Důležité jsou i fáze testování a Proof-of-Concept, kdy si zákazník udělá detailnější představu o fungování řešení nasazeném v jeho technickém prostředí.

Jako zkušený tým konzultantů Vám dovedeme poradit a pomoci se všemi fázemi projektu tak, aby jeho realizace byla úspěšná, maximálně vyhovovala prostředí zákazníka a byla pro něj přínosem. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Naší největší devizou jsou zkušenosti a znalosti. Ať už jsme je získali právě v DNS, před nástupem do firmy anebo díky přítomnosti u řady instalací, důležité je neustále je rozvíjet, získávat nové. Monitorujeme tedy dění na trhu – u konkurence, sledujeme novinky v našem oboru, inovace a trendy. Získané poznatky přenášíme zpět do praxe. A právě díky těmto dlouholetým zkušenostem a informacím z trhu umíme partnerům doporučit, jak nejlépe splnit očekávání klienta a zároveň uspět v současném, vysoce konkurenčním prostředí.

Přesvědčte se o našich znalostech a zkušenostech sami!

Rádi bychom Vám naše konzultanty představili detailněji, i proto čtěte nové vydání Reseller Magazine a ChannelWorld, kde se dozvíte, na jakých projektech v minulosti pracovali, proč si vybrali zrovna DNS, nebo co dělají ve svém volném čase!

Více se dozvíte také na www.dns.cz/konzultanti.


DNS E-news