Cesta: Aktuality / Nové tváře v DNS


Petr Karásek je Account Managerem v DNS

V září posílil řady našeho obchodního týmu na pozici Account Manager Petr Karásek. Bude se věnovat segmentu středně velkých obchodních partnerů a rozvoji vzájemných obchodních aktivit napříč celou firmou.

Petr v posledních 8 letech působil v oblasti inside salesu, například u společnosti HP a LLP Group, kde byl zodpovědný za rozvoj prodeje svěřeného portfolia a také za definovanou zákaznickou bázi. Jeho dlouholeté zkušenosti z této oblasti prodeje pro něj budou na nové pozici velkou výhodou stejně jako jeho životní motto „To půjde...:-)“.

Svůj volný čas věnuje kultuře, rád chodí na koncerty méně známých umělců (world music, šanson, jazz, swing i klasika), na mainstream a také do kina, občas do divadla nebo na výstavy.

Do divize IBM v DNS nastoupil Jakub Nedvěd

Novou posilou na pozici Junior Product Manager pro divizi IBM se stal v září Jakub Nedvěd. Jeho zodpovědností je rozvoj obchodu v oblasti datových úložišť IBM. Před nástupem do DNS strávil Jakub rok v Austrálii na studijně-pracovním pobytu. V Sydney studoval Business kurz a při studiu pracoval jako barman a čísník na sportovních akcích nebo námořních základnách.

Jakub rád sportuje. Běhá, skáče přes švihadlo a když se chce pořádně zničit, tak si zajde na kruhový trénink :-) Jeho oblíbenou kuchyní je díky své jednoduchosti a rozmanitosti ta italská a největším favoritem jsou Lasagne Bolognese.

Jakubovým životním mottem je: "Za každé situace zůstávej pozitivní".

 


DNS E-news