Cesta: Aktuality / Nováčci v DNS


Divize Dell se rozrůstá

V červenci posílil řady divize Dell v DNS Lukáš Bartakovič, nastoupil na pozici ConfigDesk Specialist. Je zodpovědný za komunikaci s výrobcem, firmou Dell, a obchodními partnery. Ti se na Lukáše mohou obracet v případě zájmu o nákup, technické informace nebo specifikaci produktů Dell.

Lukáš přišel do DNS ze společnosti DATASYS, kde pracoval na různých projektech, např. Datové schránky, státní maturity či SSHR, a získal zde zkušenosti se servisem produktů Dell.

Ve volném čase Lukáš sportuje – jezdí na kolečkových bruslích, na kole, hraje tenis a fotbal. Mimo to rád poslouchá hudbu a čte knihy – momentálně skandinávské detektivky. A jaké je jeho životní motto? „Přímo životní motto mě teď nenapadá, ale celkově se řídím tím, že je třeba toho za život co nejvíc zažít a prožít, než uplyne nám vymezený čas“.

 

 

Finance pod kontrolou

Do finančního týmu DNS nastoupila v červenci na pozici Credit Controller Veronika Houšková. Její hlavní zodpovědností je kontrola a správa pohledávek.

Veronika má v oblasti kontroly a správy pohledávek velmi bohaté zkušenosti, které posbírala na předchozích pozicích – ve společnostech PERI, Asset Portfolio Servicing anebo EC GROUP.

Svůj volný čas Veronika věnuje sportu – jezdí na kolečkových bruslích, v zimě na snowboardu, cvičí aerobic. Každý nově vyzkoušený sport je pro ni zážitkem. Má také ráda kulturu – letní festivaly, ráda chodí na koncerty anebo navštěvuje pivní slavnosti :-) Veronika má krásné životní motto „carpe diem“.


DNS E-news