Cesta: Aktuality / Nováčci v DNS


Dominika Šťastná posílila marketing DNS

Marketingový tým DNS v červenci posílila Dominika Šťastná. Nastoupila na juniorní pozici jako marketingová specialista a je primárně dedikovaná na podporu marketingových aktivit v divizi IBM. Zároveň se podílí na aktivitách napříč všemi divizemi.

Dominika v současné době studuje ekonomii a management na České zemědělské univerzitě, nyní je v posledním ročníku. Svá studia si ještě zpestřila ročním studiem ve Francii a také pracovala jako asistentka v PR agentuře Boticelli.

Ve svém volném čase Dominika jezdí ráda na bruslích, na kole nebo chodí běhat. Také chodí ráda do kina a do divadla, několik let pracovala v Divadle na Vinohradech, kde měla možnost shlédnout většinu představení. Další oblíbenou kulturní akcí je opera, například Kouzelná flétna od Mozarta. 

 

Do divize Hitachi v DNS nastoupil Jindra Vachata

Staronovou posilou pro divizi Hitachi je od července Jindřich Vachata na pozici konzultanta pro oblast storage. Jeho hlavní náplní práce je konzultace storage a zálohovacích řešení výrobce Hitachi, v dlouhodobém horizontu také problematika Big Data. Jindra pracoval pro DNS již během svého studia na České zemědělské univerzitě (obor Informatika), které úspěšně zakončil letos v červnu.

Ve volném čase Jindra rybaří, rád chodí do kina a čte, v poslední době prý jen technické manuály :-) Jindrovo životní motto je „Život je boj, proto ho máme rádi.“

 

Tadeáš Müller posílil testovací centrum DNS

V červenci nastoupil do testovacího střediska DNS Tadeáš Müller, kde je zodpovědný za hladký průběh testování Pearson VUE. Zařizuje objednávky, dohlíží na certifikace, vyřeší problémy s nimi spojené, je kontaktní osobou pro dotazy jak ze strany zákazníků, tak i partnerských společností.

Před příchodem do DNS pracoval Tadeáš ve firmě WBI Systems, kde zpočátku dělal „datovou horničinu“, sběr informací na internetu, a poté Prometric administrátora. To zahrnovalo administraci, dohlížení na certifikace, objednávání a komunikaci se zákazníkem.

Ve volném čase hraje Tadeáš rekreačně fotbal, krátkodobě se teď věnuje crossfitu, v zimě nejraději lyžuje. Má rád skoro veškeré míčové hry a nebrání se novým sportům, v poslední době obdivuje wingsuit.

Jeho životním vzorem je Rich Froning, člověk, který se stal 4x po sobě nejvíce fit mužem planety. Obdivuje ho především proto, že dokázal skoro nemožné a i přesto zůstal skromný.

 

 

 

 

 


DNS E-news