Cesta: Aktuality / Extreme Networks: PURVIEW – řešení pro aplikační analýzu


Extreme Networks: PURVIEW – řešení pro aplikační analýzu

Společnost Extreme Networks uvedla na začátku února na trh řešení, které je unikátní a které tuto firmu staví do pozice jedničky na trhu v oblasti aplikační inteligence poskytované přímo v infrastruktuře. Řešení Purview je výsledkem dlouholeté práce a mnoha patentů v oblasti managementu a CoreFlow2 technologie, které poskytují jedinečnou viditelnost a kontrolu v síti až na úroveň aplikací.

To co je naprosto zásadní a jedinečnou vlastností, je kontext informace jednotlivých aplikací, tzn kdo z jakého zařízení, odkud, kdy a jak dlouho konkrétní aplikaci využíval a to s viditelností až na vrstvu 7. Během dlouhého testování se podařilo získat více jak 10 zveřejnitelných velkých zákazníků, včetně implementace aplikační viditelnosti v rámci letošního SuperBowlu. Toto bylo výsledkem kontraktu, ve kterém se Extreme stal partnerem pro Wifi analýzu pro celou NFL asociaci!

Více informací si můžete stáhnout jak na partnerském portále, tak také zde:

Během 3-4 týdnů proběhne představení v ČR a na Slovensku. O termínech budeme informovat. Nejprve pro vás partnery, následně i pro koncové zákazníky, ideálně ve spolupráci s partnery.


DNS E-news