Cesta: Aktuality / DNS rozšiřuje své řady


Stanislav Zajíček a Tomáš Tampier v divizi Solution Sales and Delivery

Prvního dubna posílili řady divize Solution Sales and Delivery (SSD) kolegové Stanislav Zajíček a Tomáš Tampier.

Tomáš bude na pozici Business Development Managera zodpovědný za komunikaci s partnery a koncovými zákazníky. Bude pracovat na zviditelnění DNS na koncovém trhu a na prezentaci DNS jako správného a odborně zdatného distributora, který rozumí procesům a potřebám svých zákazníků a má pro ně připravené řešení.

Před příchodem do DNS  skoro 11 let působil ve společnosti Fujitsu na různým obchodních pozicích, poslední 3 roky vedl tým obchodníků, kteří se specializovali na obchodování se státní a veřejnou správou. Primárně se jeho tým zaměřoval na oblasti dodávek vlastních výrobku a prodej řešení.

Tomášovým největším koníčkem je rodina - manželka a dvě dcery. Ve svém volném čase také rád cestuje a sportuje.

V DNS chce Tomáš využít své bohaté zkušenosti získané během jeho působení ve Fujitsu. Na druhou stranu se těší na nové podněty, které mu bezpochyby „přinese“ spolupráce s rozsáhlou sítí partnerů a takřka neomezené produktové portfolio.

Standa nastoupil na pozici Key Account Managera, kde má na starosti vyhledávání nových obchodních příležitostí, společně s partnery pak prodej řešení a služeb u vyjmenovaných institucí z oblasti státní správy a to napříč celým portfoliem DNS. Zároveň se zabývá podporou a budováním vztahů s těmito partnery.

Do DNS přišel Standa také z Fujitsu, kde zastával pozici Account Managera. Náplní jeho práce byla péče o zákazníky v segmentu státní správy, vyhledávání nových obchodních příležitostí a také dohled a rozvoj probíhajích projektů.

Ve svém volném čase se Standa kromě rodiny věnuje golfu a snowboardu, rád poslouchá rockovou hudbu a také má rád auta a motorky.

S jakou vizí přichází do DNS? „Obchod v IT už dělám dlouho. Nevím, zda se to dá označit za vizi, motto atd., ale můj nejcennější obchodní argument byl v důvěře budované na vždy férovém jednání se zákazníkem. A toho se hodlám držet i v DNS“, říká Standa.

 

Nová tvář v divizi Dell

Ivan Malinjak prvního dubna personálně posílil divizi Dell – nastoupil na pozici produktového manažera pro oblast DELL Networking a Security. Bude mít na starosti podporu svěřených produktů, rozvoj partnerské báze a businessu v této zajímavé rozvojové oblasti řešení DELL.

Před svým nástupem do DNS pracoval Ivan ve společnosti Omega Network jako IT technik. Jeho náplní práce byla správa systémů, počítačových sítí a podpora koncových uživatelů formou outsourcingu.

Ve svém volném čase se Ivan ve velké míře věnuje sportu – hraje hokej, rád plave, jezdí na kole a v zimě na snowboardu. Také rád cestuje. Mezi jeho koníčky patří i počítače :-) Jeho životním motem je „Life is like riding bicycle. To keep your balance you must keep moving“.

 

Divize Hitachi posiluje

Obchodní posilou týmu divize Hitachi se v dubnu stal Josef Drábek. Jeho zodpovědností bude péče o partnerské společnosti divize, získávání nových obchodní příležitostí a další rozvoj obchodních aktivit v oblasti storage systémů Hitachi Data Systems.

Před svým příchodem do DNS působil Pepa ve společnosti KAPSCH Business Com jako Key Account Manager. Byl zodpovědný za vedení obchodních případů, komunikaci se zákazníky, vjednávání spolupráce s partnery a dodavateli či vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Ve svém volném čase se Pepa věnuje rodině, jezdí na kole a je také vášnivým kutilem. Vize, se kterou přichází do DNS je „Sliby jsou od toho, aby se plnily a dohody od toho, aby se dodržovaly (jinak ani jedno nemusíme dělat...)“.

 

Personální změny v DNS v divizi Infrastruktura

Posilou bezpečnostní divize DNS se stal Jakub Komárek

Jakub nastoupil do DNS na pozici Product Manager. Je zodpovědný za řešení z oblasti síťové infrastruktury výrobce Huawei a za rozvoj obchodních aktivit v tomto segmentu s dedikovanými partnerskými společnostmi.

V předchozím působišti byl Jakub zodpovědný za testování a implementaci zdravotního software, a to ve spolupráci s Institutem klinické a experimentlní medicíny v Praze.

Jakub vystudoval Střední průmyslovou školu, obor Informační technologie. Mezi jeho koníčky patří hudba, sport a film. Jakubovo životní motto je „vzděláním k rozvoji“.

Tomáš Špringl novým produktovým manažerem divize Infrastruktura

Další posilou pro tým divize Infrastruktura je Tomáš Špringl, který nastoupil na pozici produktového manažera. Jeho primárním úkolem bude rozvoj obchodních aktivit v oblasti partnerského prodeje a péče o svěřené produktové portfolio značek Check Point, Imperva a SafeNet.

Před příchodem do DNS pracoval Tomáš ve společnosti Raiffeisenbank CZ jako PMO Support, kde byl primárně zodpovědný za komunikaci s externími dodavateli a za řešení jejich problémů.

Tomáš vystudoval Provozně-ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze, magisterský obor Provoz a ekonomika. Mezi jeho koníčky patří sport a filmy. Do DNS přišel s mottem „Když ne my, tak kdo“ :-)

Dalibor Eliáš je Presales konzultantem pro oblast síťové architektury

Dalibor působí v bezpečnostní divizi na pozici Presales konzultant a je zodpovědný za oblast síťové architektury (routing, switchng, wireless, security a videokonference) především značky Huawei, kde bude moci využít své dlouholeté zkušenosti z oboru.

Již v předchozím působišti, ve společnosti NextiraOne Czech (dnes Dimension Data), se Dalibor věnoval z pozice Presales konzultanta síťové infrastruktuře. Zodpovědný byl za technologie Cisco, Polycom a LifeSize.

Dalibor vystudoval Vysokou školu dopravy a spojů v Žilině, obor Telekomunikace se zaměřením na vláknovou optiku. Je ženatý, má dvě dcery. Ve volném čase, kterého má ale velmi málo, jezdí na kole a na lyžích.

A s jakou vizí přišel do DNS? „Chci podílet se na rozvoji a profitabilitě společnosti, pro kterou pracuju a stát se platným členem týmu. Zejména chci rozvíjet prodej pokročilých technologií pro komunikaci spojených s video přenosy“, říká Dalibor.

Tomáš, Jakub i Dalibor posílili náš bezpečnostní tým 1. dubna 2014.

 

 


DNS E-news