Cesta: Aktuality / Bezpečnostní brána Check Point 620 získala celkové vítězství v soutěži „IT produkt roku 2013“


Bezpečnostní brána Check Point 620 získala celkové vítězství v soutěži „IT produkt roku 2013“

Check Point Software Technologies, světový lídr v oblasti zabezpečení internetu, oznámil, že jeho bezpečnostní brána 620 získala prestižní první místo v soutěži „IT produkt roku 2013“ od časopisu Computerworld. Toto ocenění získávají produkty, které nabízejí vysokou přidanou hodnotu a ve své kategorii patří mezi nejlepší na trhu. Všechny parametry produktů jsou pečlivě hodnoceny v odpovídajícím kontextu a ocenění jsou pro zákazníky důkazem, že si produkty zaslouží jejich pozornost.

„Vítězství v kategorii ‚Bezpečnostní řešení‘ si velmi vážíme. Je to ocenění naší práce a důkaz, že jdeme správnou cestou. Zároveň je to pro nás impuls přinášet nové inovace a dále zlepšovat naše produktové portfolio,“ říká David Klusáček, Regional Director pro Východní Evropu a Řecko ve společnosti Check Point Software Technologies. „Kvůli omezeným zdrojům nemají často malé podniky vybavení pro boj s profesionálními kyberútoky. Check Point 620 tento problém řeší a nabízí malým organizacím levnou a i přesto komplexní ochranu, která poskytuje zabezpečený přístup ke klíčovým zdrojům odkudkoli a kdykoli. Současně jsou minimalizována rizika úniků dat.“

Pokud budete mít zájem o testování bezpečnostní brány Check Point 620 nebo budete mít nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Více informací najdete v přiložené tiskové zprávě.


Přílohy ke stažení


DNS E-news